دریافت فایل نصب اپلیکیشن نذر اربعین

نیکوکار محترم! شما می توانید نرم افزار(اپلیکیشن) موبایلی #نذر_اربعین را دریافت و از خدمات آن استفاده فرمایید.
♦ خدمات اسکان در اربعین
♦ راهنمای زوار
♦ نذورات
♦ شبکه اجتماعی اربعینی ها
♦ و...
برای دریافت کلیک کنید:

درباره ما


"مجمع بین المللی موکب‌های مردمی اربعین حسینی"، اجتماعی است از همه دلدادگان و شیفتگان اباعبدالله الحسین (ع) که در این سالها بصورت خودجوش و مردمی از کشورهای مختلف بار پذیرایی از زوار حسینی را در کنار توده‌ها و عشایر ملت بزرگ و مهمان نواز عراق و با کمک و پشتیبانی از موکب های خدمتگذار عراقی برعهده داشتند.

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد زوار از دهها هزار نفر به قریب به بیست و هفت میلیون نفر در سال گذشته و همچنین دورنمای ده ها میلیونی این اجتماع بزرگ در آینده نزدیک و همچنین افزایش بازه پذیرایی از قریب به یک هفته اربعین به حدود 20 روز ، بر آن شدیم با ایجاد بستری بین المللی و بصورت تعاملی میان مردم و خدمتگذاران حسینی از سراسر جهان با مواکب خدمتگزار در اربعین حسینی زمینه ساماندهی کمکها و نذورات مردمی و رفع نیازمندی‌های غیرقابل تامین مواکب را بصورت مردمی فراهم آوریم.

این مجموعه در ایران نیز تحت نظارت "ستاد بازسازی عتبات عالیات"بنا دارد نذورات حسینی عزیزان در پذیرایی و خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) را به دست موکب‌های فعال بر اساس اولویتها و نیازمندی‌های زائران برساند.

با توجه به حجم ثبت نام کنندگان در سامانه "نذر اربعین" افراد داوطلب جهت خدمت در بخش‌های مورد نیاز  پس از قرعه کشی از طریق مجموعه های مردمی مسئول و مواکب به کار گرفته خواهند شد.