دریافت فایل نصب اپلیکیشن نذر اربعین

نیکوکار محترم! شما می توانید نرم افزار(اپلیکیشن) موبایلی #نذر_اربعین را دریافت و از خدمات آن استفاده فرمایید.
♦ خدمات اسکان در اربعین
♦ راهنمای زوار
♦ نذورات
♦ شبکه اجتماعی اربعینی ها
♦ و...
برای دریافت کلیک کنید:

برپايي موكب اربعين ويژه زوار دانشجو در چزابه


تاریخ خبر: 1394/08/12

تعداد مشاهده: 5189

رييس دانشگاه پيام نور خوزستان گفت: به مناسبت اربعين حسيني موكب‌هايي به‌منظور ارايه خدمات و امكانات به تمام دانشجويان سراسر كشور كه قصد عزيمت به عتبات‌عاليات را دارند، در مرز چذابه برپا خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، رييس دانشگاه پيام نور خوزستان گفت: به مناسبت اربعين حسيني موكب‌هايي به‌منظور ارايه خدمات و امكانات به تمام دانشجويان سراسر كشور كه قصد عزيمت به عتبات‌عاليات را دارند، در مرز چذابه برپا خواهد شد.

عليرضا رازقي‌زاده گفت: در اين موكب در كنار ارايه خدمات رفاهي به زائران، تعدادي از كاركنان و دانشجويان دانشگاه‌هاي كشور كه پيش از اين آمادگي خود را براي همكاري داوطلبانه اعلام كرده‌اند، زائران را در خصوص سؤالات آن‌ها و كارهاي خروج از كشور راهنمايي خواهند كرد.


وي افزود: روزانه حدود هشت هزار پرس غذا براي پذيرايي از زوار در اين موكب در نظر گرفته شده كه در دانشگاه پيام نور واحد بستان طبخ خواهد شد و به زائران عرضه مي‌شود؛ همچنين حدود 40 چادر براي اسكان موقت زائران آماده نصب است و علاوه بر اين برخي خوابگاه‌هاي دانشگاه كه نزديك به مرزهاي شلمچه و چذابه هستند، براي اسكان و استراحت زائران در نظر گرفته شده است.
رييس دانشگاه پيام نور خوزستان گفت: تلاش مي‌كنيم كه اين امكانات و خدمات رفاهي 10 روز قبل از اربعين آماده شود تا زوار با آسايش بيشتري به زيارت مشرف شوند، اين برنامه تا يك هفته پس از بازگشت زائران ادامه خواهد داشت.
رازقي‌زاده تصريح كرد: هزينه‌هاي برپايي اين موكب بيشتر از محل كمك‌هاي مردمي تأمين مي‌شود.